İnsan Kaynakları

Firmamız kurulduğu 1998 yılından bu yana her geçen gün kalitesini, başarılı satış işlemlerini ve teknik destek hizmetlerini artırarak yoluna devam etmektedir. Günümüzde de gerek ülkemiz içinde olsun, gerek ise ihracat işlemleri kapsamında olsun son hızla hizmetlerin geliştirilmesine dikkat edilmektedir.

Kariyer politikası olarak teknik anlamda üst düzey ekiplerin gelişimleri ile paralellik gösterecek şekilde hamlelerini planlayan firmamız, dünyanın en iyi ve en önemli markalarının satış temsilciliklerini yapmayı da sürdürecektir. Bu kapsamda da her dönem olduğu gibi gelecek dönemlerde de altyapı anlamında donanımlı, pazar hakimiyeti olarak da nitelikli ekiplerle yola devam edilecektir.

Asansörler ve ekipman satışlarına dair sektörde en büyük firma olma özelliğini kazanmak isteyen, buradan hareketle de yenilikçi ve inovatif işlemleri sürdüren firmamız bünyesinde alanında uzman ve tecrübeli çalışanların olması da gelecek günler adına güven vermektedir.

Dünyanın çok farklı noktalarına ihracat yaparak bu alandaki rakamlarını artırmak, iç piyasada da önemli satışlar ve çeşitli ticari hamleler gerçekleştirmek firmamızın kariyer politikası içinde dikkat çeken önemli ve kritik bir noktayı oluşturmaktadır.

İş Başvuru Formu